5/5 - (3 votes)

Skype do pobrania, jest powszechnie znanym typem komunikatora internetowego, z którego użytkownicy sieci, korzystają już od 2003 roku. Narodził się i został udostępniony do darmowego użytku, dzięki firmie Microsoft, która jest jego bezpośrednim właścicielem i dysponentem. Umożliwia on prowadzenie rozmów głosowych przy wykorzystaniu kamery on line właściwie z kimkolwiek sobie tylko zażyczymy. Warunek jest taki, że osoba ta, podobnie jak i my, musi mieć ten program zainstalowany na swoim urządzeniu internetowym. 

POMYSŁ NA KOMUNIKATOR INTERNETOWY. 

Skype download, to pomysł szwedzkiego przedsiębiorcy i programisty Niklas Zennstroma, który oprócz tego, stworzy także komputerowy program kliencki Kazaa. Przy pracach nad komunikatorem Skype, towarzyszył mu Duńczyk, Janus Friis i grupa programistów z Estonii. Ich wysiłek, zakończył się ogromnym sukcesem. Ze strony domowej programu, dowiemy się, że korzystając ze Skype, mamy do czynienia z krystalicznie czysty dźwiękiem oraz jakością HD obrazu video. 

Pobierz Skypekomunikator dzięki użytej technologii VoIP, działa praktycznie na wszystkich platformach systemowych. Zatem z łatwością pobierzemy go dla oprogramowania Windows czy Android. Program używa zestawu modułów firmy GIPS, które sprawiają, że dostosowuje on szybkość transferu danych do bieżącej, dostępnej mu przepustowości łącza. Resynchronizację w przypadku utraty łączności, Skype podejmuje szybciej i sprawniej niż inne komunikatory internetowe. 

NOWINKI I OSIĄGNIĘCIA SKYPE. 

Najnowsze z funkcji dodanych do programu, umożliwiają nagrywanie prowadzonych przez nas rozmów, robienie notatek w trakcie korzystania z komunikatora i używanie napisów “na żywo” do czytania wypowiadanych słów. Wydaje się, że opcje te są głównie skierowane do osób, które pracują przy pomocy programu Skype. 

Ściągnij Skype. Z tego programu do komunikacji internetowej korzysta 663 miliona zarejestrowanych użytkowników z całego świata. Obsługą programu zajmuje się Skype Technologies – specjalny oddział firmy Microsoft.