5/5 - (48 votes)

Pożyczki pozabankowe wielu osobom pomogły szybko uporać się z problemami finansowymi. Poszukiwanie pieniędzy w bankach nie zawsze kończy się pomyślnie. Bank musi sprawdzić historię kredytową klienta, zweryfikować wszystkie dane, żąda zaświadczenia o wysokości dochodów, okazania umowy o pracę, najlepiej na czas nieokreślony. W przypadku pożyczek pozabankowych bez BIK i KRD żadne zaświadczenia nie są wymagane, nie potrzeba więcej niż okazania dokumentu tożsamości w postaci dowodu osobistego. Nie każdy wie, że pożyczki pozabankowe przez Internet na dowód w ibrok.pl to standardowe działanie najlepszych firm oferujących pożyczki na korzystnych warunkach.

Mocną stroną szybkich pożyczek pozabankowych jest krótki czas oczekiwania na decyzję. Wystarczy skontaktować się z pożyczkodawcą telefonicznie lub online, przez Internet wypełnić formularz – wniosek o uzyskanie taniej pożyczki pozabankowej i spokojnie oczekiwać na decyzję. W zdecydowanej większości przypadków jest ona pozytywna i klient otrzymuje pożyczkę pozabankową przez Internet w czasie do 24h.

Pożyczka pozabankowa krótko- i długoterminowa

Pożyczki pozabankowe online mają różny okres spłaty. Może on być krótszy lub dłuższy. Pożyczka pozabankowa długoterminowa to korzystne rozwiązanie dla tych kredytobiorców, którym zależy na wydłużonym okresie spłaty, nie obciążających ich finansowo. Mniejsze raty, ale płacone w długim okresie czasu są mniej odczuwalne i zawsze możliwe do spłacenia w terminie. Można oczywiście podpisać umowę na szybką pożyczkę pozabankową z krótkim okresem spłaty. Niektórzy klienci preferują takie rozwiązanie. Termin całkowitej spłaty pożyczki pozabankowej jest ustalany z kredytodawcą, który z reguły ma elastyczne podejście i uwzględnia indywidualne potrzeby każdego klienta.

Pożyczka pozabankowa w gotówce czy przez Internet?

Szybką pożyczkę pozabankową można otrzymać w gotówce, ale możliwa jest również obsługa klienta przez Internet. Pożyczki pozabankowe online stały się modne i popularne w ostatnich latach. Oszczędność czasu jest wielką zaletą tego sposobu starania się o pożyczkę. Wszystkie czynności wykonujemy wówczas online – wpisujemy podstawowe dane z dowodu osobistego, miejsce zamieszkania, adres kontaktowy, numer telefonu, maila i kilka innych informacji. Na tej podstawie pożyczkodawca weryfikuje klienta, uzyskuje obraz osoby i sytuacji i udziela pożyczki. Jej wysokość jest uzależniona od sytuacji klienta. Im jest ona lepsza, tym większą pożyczkę pozabankową klient może zaciągnąć z dłuższym okresem spłaty.  W celu dokonania optymalnego wyboru firmy oferującej pomoc finansową, warto zapoznać się z rankingiem pożyczek pozabankowych. To pomoże w podjęciu decyzji, gdzie najlepiej uzyskać dostęp do taniej pożyczki pozabankowej bez BIK i KRD i najlepiej możliwej do uzyskania online.