5/5 - (6 votes)

Z roku na rok wybór kalendarzy adwentowych jest coraz większy. Chociaż jeszcze kilka lat temu popularnością cieszyły się głównie kalendarze ze słodyczami dedykowane dzieciom, teraz na popularności zyskują również te dedykowane dorosłym.  Ich wybór jest ogromny, każdy ma szanse odnaleźć coś dla siebie. W końcu dorośli również mają ochotę na umilenie sobie dni w oczekiwaniu na Święta.

Kalendarz adwentowy dla miłośników herbat.

Nie ma lepszego sposobu na poprawę nastroju w chłodne wieczory niż rozgrzewająca herbata wypita w towarzystwie książki pod ciepłym kocykiem. Herbaciane kalendarze są świetnym pomysłem dla osób, które mają ochotę spróbować różnych smakowych kompozycji. Zawierają one 24 różne smaki oraz występują w dwóch wersjach – jako tradycyjny kalendarz wieszany na ścianę oraz w wersji kompaktowej, która ozdobi nam kuchenny blat czy biurko.

Kalendarze adwentowe gwarantujące poranek pełen energii!

Druga propozycja z pewnością przypadnie do gustu wszystkim, którzy dzień zaczynają od aromatycznej filiżanki kawy.  Kalendarz Adwentowy z świeżo zmieloną Arabicą z pewnością uprzyjemni oczekiwanie na Wigilijny wieczór. 24 pyszne smaki można przygotować  w ekspresie ciśnieniowym, przelewowym lub bezpośrednio zalewając je  w filiżance. Wyjątkowe smaki zadowolą nawet najbardziej wysublimowane podniebienia.

Kalendarz adwentowy 2021 dla tych którzy nie mogą się zdecydować.

Jeśli kuszą Cię zarówno zimowe herbaty jak i esencjonalne kawy, nie musisz decydować się tylko na jedną opcję. W szerokiej ofercie kalendarzy adwentowych znajda się również takie połączenia, które zaspokoją obie potrzeby. Po skosztowaniu 12 wyjątkowych herbat oraz 12 smakowitych kaw z pewnością każdy wybierze swój ulubiony napój.

Kalendarze adwentowe sprawdzą się idealnie jako prezent dla najbliższych nam osób – rodziców czy rodzeństwa. Kawowe kalendarze świetnie się sprawdzą u osób pragnących podarować sobie chwilę świątecznej radości przed pracą, zaś herbaciane przyjemnie ogrzeją zmarznięte dłonie lub dopieszczą zmysły herbacianych smakoszy.